Latovlevici: İyi bir kamp dönemi geçirdik..

Bucaspor karşısında etkili bir oyun ortaya koyan Iasmin Latovlevici karşılaşma sonrası yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu. Takım olarak iyi bir kamp dönemini geride bıraktıklarını belirten Rumen savunmacının açıklamalarının tamamı şu şekilde..

KAZANMA ALIŞKANLIĞI ADINA ÇOK ÖNEMLİ BİR GALİBİYETTİ
Kazanma alışkanlığımız adına çok önemli bir galibiyetti. Antalya’da hocamızla beraber iyi bir kamp dönemi geçirdik. Onun direktiflerini uygulamak açısından önemli bir maçtı. Sevindirici noktalardan biri de sakatlık olmamasıydı. Güzel de goller attığımızı düşünüyorum.

ELİMDEN GELENİN EN İYİSİ YAPMAK İSTİYORUM
Sol bek konusu hocamıza sorabileceğiniz bir konu. Beni çok etkilediğini söyleyemem. Tabii ki Galatasaray gibi büyük bir camiada kaliteli oyuncuların olması normal. Pek kötü şansa inanmam ama son aylarda kötü bir şans vardı üstümde. İki ameliyat geçirdim. Ama şu anda sağlıklıyım ve elimden gelenin en iyisini yapmak istiyorum.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.