Mustafa Cengiz ve Işıl Alben'den büyük jest!

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz'in "Destek lafla olmaz, eylem sözle olmaz!" çağrısının ardından taraftarlarca başlatılan "Yellow Friday" kampanyası kapsamında Türkiye’nin dört bir yanında bulunan Galatasaray taraftarları GSStore'lara akın etti.

Birçok Galatasaraylı futbol, basketbol, voleybol oyuncusunun yanı sıra yöneticiler, sanatçılar ve eski oyuncular da bu kampanyaya kayıtsız kalmadılar. Birçok taraftarında bağışta bulunduğu bu kampanyada Mustafa Cengiz ve Işıl Alben büyük jest yaptılar.

Başkanımız Mustafa Cengiz kampanyaya Aslantepe GSStore’dan destek verirken Cengiz, Aslantepe GSStore'da ürünleri incelerken Sarı Kırmızı taraftarların fotoğraf çektirme isteğini de kırmadı. Mustafa Cengiz ayrıca GSStore’dan 5 bin TL tutarında alışveriş yaparken aldığı ürünlerin Çocuk Esirgeme Kurumu'na bağışlanacağını belirtti.
Işıl Alben ise "Yellow Friday" kapsamında kulübe destek amaçlı aldığı 12 adet basketbol formasını attığı tweet ile Twitter'dan yapacağı çekilişle beraber taraftarlara hediye edeceğini açıkladı.

"#YellowFriday etkinliğinde almış olduğum 12 adet basketbol formasını bu tweet altına yorum yapanlar arasından çekilişle belirleyeceğim 12 kişiye hediye edeceğim. Bol şanslar!"

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.