Tarık Çamdal sıkıntısı devam ediyor!

Transfer olduğu günden bu yana hem yüksek maliyeti hem de kötü performansı nedeniyle ağır eleştirilen alan Tarık Çamdal yine baş ağrıtıyor. Fatih Terim'in takımda düşünmediği genç futbolcuya şu ana kadar takım bulunamadı. Bunun nedeni ise 2019 yılına kadar sözleşmesi bulunan Tarık'ın 1.5 milyon Euro garanti ücret alması..

Takvim gazetesinde yer alan habere göre; Galatasaray'da kadroda düşünülmeyen Tarık Çamdal için hiçbir kulüp bu parayı vermeyi yanaşmazken, yönetimin nasıl bir yol izleyeceği merak ediliyor. Alınan bilgilere göre son çare olarak Tarık'ın yıllık ücretinin bir bölümünü yine Sarı-Kırmızılılar karşılaşacak ve kiralama formülü bu şekilde devreye sokulacak. 

Tarık son olarak Kayserispor'un gündemine gelmişti ancak Başkan Erol Bedir bunu yalanlamıştı. Sarı kırmızılılarda hiçbir varlık gösteremeyen Tarık çalışmalarını bireysel olarak sürdürüyor

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.