Transfer yasağı kalktı!

Cumartesi günü gerçekleştirilen Olağanüstü Seçim'de göreve gelen Mustafa Cengiz yönetimi, mazbatayı alır almaz çalışmaya koyuldu. Yeni yönetimin ilk icraatı ise Russ Smith'in alacaklarından dolayı Galatasaray Odeabank'a gelen transfer yasağını kaldırmak oldu. 

Eurohoops'un haberine göre; Galatasaray Odeabank, geçtiğimiz haftalarda eski oyuncusu Russ Smith’in alacakları sebebiyle transfer yasağı almıştı. Bugün yeni yönetimin mazbatalarını almasıyla ve birlikte bu borçlar ödendi ve takımın üzerindeki transfer yasağı kaldırıldı.

Transfer yasağının kaldırılmasının ardından takımın geriye kalan iki yabancı transfer haklarının yanı sıra yerli transferinde de etkili olması bekleniyor. Sarı-kırmızılılar şimdiden Lietkabelis’in oyun kurucusu Adas Juskevicius ve TOFAŞ’ın tecrübeli oyuncusu Caner Topaloğlu ile anlaşma sağladı.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.