ü Turkcell'den 6 milyon TL'lik avans! - FCN Blog

Turkcell'den 6 milyon TL'lik avans!

Türkiye'nin en büyük taraftar topluluğuna sahip olan Galatasaray, geçtiğimiz günlerde teknoloji devi Turkcell ile işbirliği yapmıştı. Gerçekleştirilen iş ortaklığı çalışması kapsamında Galatasaray'a özel kullanım ve tarife paketleri yapacağını açıklayan Turkcell, önümüzdeki dönemlerde de mobil bir uygulamayı taraftarların kullanımına sunacak. 

Galatasaray Sportif Sinai AŞ tarafından yapılan KAP'a yapılan resmi açıklamada, Turkcell ile 5 yıllığına imzalanan iş birliği protokolü kapsamında 6 milyon TL'lik avans ödemesi yapıldığı ve bu rakamın kullanım paketlerinden kazanılacak hakedişten düşüleceği belirtildi. Galatasaray ve Turkcell arasında yapılan işbirliği kapsamında Galatasaray'ın sözleşme süresi boyunca yapılacak geliştirmelerle birlikte 150 - 200 milyon TL gibi yüksek bir gelir beklentisi var. 

GALATASARAY VE TURKCELL ARASINDAKİ İŞ BİRLİĞİ NASIL OLACAK?
Takımına destek vermek isteyen Turkcell’li Galatasaray taraftarları ‘Sarı’, ‘Kırmızı’ ve ‘Şampiyon’ adı verilen 3 farklı dijital paketten birini seçerek, 15 Ocak’tan itibaren Turkcell satış kanallarından ya da  SMS ile satın alabilecek. Turkcell’in dijital servislerinden oluşan paketlerden 5 TL’ye sunulan ‘Sarı Paketi’nde, taraftarlar Türkiye’nin yenilikçi müzik platformu fizy uygulamasının radyo özelliğinden yararlanabilecek. Bu paket dahilinde taraftarlar aynı zamanda BiP üzerinden çağrı merkezi ve sabit numaralar da dahil her yöne 100 dakika arama yapabilecek.

7 TL’lik ‘Kırmızı Paketi’ alan Galatasaraylılar ise; fizy radyo özelliği ve BiP’ten 250 dakika konuşmadan faydalanmanın yanı sıra Çalarken Dinlet servisi sayesinde de kendilerini arayanlara Galatasaray marşlarını dinletebilecek.

9 TL’lik ‘Şampiyon Paketi’ni tercih edenler ise; GollerCepte servisiyle maç kadroları, fikstür bilgileri, futbolculara dair haber, röportaj gibi takıma dair tüm haber içeriklerine ulaşma imkânına sahip olabilecek. Ayrıca Galatasaray’ın golleri anında taraftarların ceplerine gelecek ve Galatasaray’ın her golünde taraftarlar 100 MB’lık internet kazanacak. Yine bu pakette Galatasaray’ı destekleyenlere, çektikleri fotoğraf ve videonun yanı sıra dosyalarını saklayabilecekleri 5GB’lik lifebox aboneliği de ücretsiz sunulacak. Bunlara ek olarak taraftarlar, BiP’ten 500 dakika konuşma,  fizy radyo özelliğiyle birlikte Çalarken Dinlet servislerini de kullanabilecek.

Turkcell’den ‘Sarı’, ‘Kırmızı’ ve ‘Şampiyon’ paketleri alan Galatasaray taraftarları çeşitli sürpriz hediyeler de kazanma şansına sahip olacak. Özel olarak düzenlenecek dijital kampanyalar sayesinde taraftarlar, oyuncularla tanışmadan antrenman ziyaretine, maç biletinden imzalı forma ve topa değin birçok özel sürprizle karşılaşacak. Galatasaray destek paketleri Turkcell satış kanallarının yanı sıra SMS ile de kolayca satın alabilecek. Galatasaray taraftarlarının almak istedikleri pakete göre Turkcell hatlı cep telefonlarından, ‘Sarı Paket’ için GS5, ‘Kırmızı Paket’ için GS7, Şampiyon Paket içinse GS9 yazıp 2200’a mesaj göndermeleri yeterli olacak. Paketlerle ilgili gerekli bilgilere GS Store’lardan da ulaşılabilecek.

TARAFTAR UYGULAMASI DA YOLDA
Galatasaray Spor Kulübü’nün dijitalleşmesi yolunda ilk adım olan dijital paketlerden sonra ikinci adım taraftar uygulaması olacak. Tamamen taraftarlara özel hazırlanacak uygulama sayesinde takımlarıyla ilgili hiçbir yerde olmayan son dakika bilgilerine ve kendilerine özel hazırlanan videolara buradan ulaşabilecek. Sanal müze turu gibi yeniliklerin de yer alacağı yeni uygulama üzerinden kombine, forma gibi alışverişlerini de yaparak, ödemelerini Turkcell faturalarına yansıtabilecek. Taraftarlar, Galatasaray Spor Kulübü tarafından kendilerine özel sunulacak birçok yeni hizmete de uygulama üzerinden erişebilecek.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.