Abdürrahim Albayrak: 20 milyon euro verseler de satmayacağız

Galatasaray Sportif A.Ş Yönetim Kurulu üyesi Abdürrahim Albayrak, AMK Gazetesi‘ne özel açıklamalarda bulundu. Bafetimbi Gomis'i 20 milyon Euro verilse bile satmayacaklarını belirten Abdürrahim Albayrak'ın açıklamaları şu şekilde..

GOMİS'E 20 MİLYON EURO VERSELER DE SATMAYACAĞIZ
Şu andan itibaren satılık oyuncumuz yok. Gomis’e 20 milyon Euro verseler de satmayacağız, bunun garantisini veriyorum. Badou Ndiaye‘yi de göndermek istemedik ama oyuncunun tavrı değişti. Yoksa şampiyonluğa giderken oyuncu satmazdık.

Sivasspor maçı nazar boncuğu olsun. Daha önce geldiğim zaman da 4 gollü yenilgi almıştık ama o sezon şampiyon olmuştuk. Yine şampiyon olacağız.

FATİH TERİM İLE ARAMDA PROBLEM OLDUĞU DOĞRU DEĞİL
Adımın parayla anılmasından rahatsızlık duyuyorum. Galatasaray‘ın kimsenin parasına ihtiyacı yok. Bizim markamız yeterli. Fatih Terim ile aramda problem olduğu yazılıyor ama bu doğru değil. Her gün hocamızla görüşüyoruz. Onun gelmesine ben ne kadar sevindiysem, benim gelmeme de o en az o kadar sevinmiştir.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.