Abdurrahim Albayrak: İlk devre inanılmaz ve müthiş oynadık..

Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulu Başkanvekili Abdurrahim Albayrak, Antalyaspor maçının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. En büyük şansımızın Fatih Terim olduğunu belirten Albayrak, Belhanda'nın kırmızı kartında şok geçirdiğini de belirtti. Abdurrahim Albayrak'ın açıklamaları şu şekilde..

İLK DEVRE İNANILMAZ VE MÜTHİŞ OYNADIK
Lider olduk. İlk devre taraftarımızın da desteğiyle inanılmaz ve müthiş oynadık. Onlara teşekkür ediyorum. Kasımpaşa maçında aynı tribün heyecanını bekliyoruz. Devamını Kasımpaşa maçında da getiririz.

Sivas maçının kaza olduğunu söylemiştim. Kupadan sonra bu maçta da muhteşem oynadık. 44’ü çok seviyoruz, 47’yi, 50’yi de. Allah’ın izniyle hedefimize emin adımlarla yürüyoruz. Bu soğuk havada ve hafta içi işinden çıkıp buraya gelen taraftarlarımıza teker teker teşekkür ediyorum.

Bugün Mustafa Cengiz başkanım loca alan taraftarlarımıza teşekkür mektubu yazdı ve yolladı. Bizleri maddi ve manevi destekleyen can dostlarımıza, 2-3 senelik loca alan arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, galibiyetin camiamıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.

KASIMPAŞA CİDDİ VE ZOR BİR MAÇ
Kasımpaşa ciddi ve zor bir maç. Ben Kasımpaşa maçını aldığımızda yolumuzun kolaylaşacağını düşünüyorum. Takımların hepsi iyi oynuyor. Aslında takım ayırt edemezsiniz, hiç ummadığınız bir takım takır takır oynayabiliyor. Zaten ligin bu sene güzelliği burada. Önceleri ilk devreleri 43 puanlarda bitiriyorduk; şimdi 44 puana geldik. Demek ki aradaki makas gittikçe azalıyor.

Belhanda’nın kırmızı kartı için şok yaşıyorum. İçeri girerken Antalyasporlu yabancı oyuncular ‘Nasıl olur da bir futbolcu son dakikada böyle kırmızı kart görür’ diye düşünmüşler. Demek ki oluyor. Keşke görmeseydi. Tam formda olduğu anda gördü. Üzüldüğünü tahmin ediyorum. Kasımpaşa maçında olmayacak.

EN BÜYÜK ŞANSIMIZ FATİH HOCA
Kadromuz kısıtlı ama sağ olsun Fatih Hoca birçok unutulmuş futbolcumuzu tekrar Galatasaray’a kazandırdı. Birçok arkadaşımızı kazandık. Ne kadar isabetli bir transfer yaptığımızı da Yuto ile birlikte gördük. Önemli olan elimizdeki futbolculara, ‘ben kızdım gönderdim’ değil ‘ben çalıştım kazandım’ demek. Tribünden alıp, altyapıdan alıp kazanmak çok büyük bir marifet. Burada her zaman söylediğim gibi en büyük şansımız Fatih Hoca sayesinde.

Ben yönetimde olmadığımda da söylemiştim. Selçuk, Türkiye’de bir tane. Kıymetini bilmeliyiz. Küstüremezsiniz. Galatasaray’ın kaptanıdır. Fatih Hoca sonrası Selçuk’u görüyorsunuz. Futbolcuların hepsine, Fatih Hocamıza teşekkürlerimi iletiyorum. Galatasaray’a hava, güç, enerji kattı. 

ÇOK CİDDİ SORUNLARIMIZ VARDI
Çok büyük bir mesai harcıyoruz. Bugün Mustafa Cengiz başkanımız ve ekibiyle inanılmaz bir efor harcıyoruz. Çok ciddi sorunlarımız vardı, geldikten sonra birçoğunu hallettik. Futbolcu kardeşlerim hafta içinde yediğimiz yemekte ‘Biz 4 değil 7 aydır para alamıyorduk. İlk parayı siz yatırdınız’ dediler. Bugün sabahtan beri federasyona gittik, bankaya gittik. Sağ olsun hocamız da Florya’da yatıp kalkıyor. Kolay değil, zor bir dönemeçten geçiyoruz. Bize destek olan taraftarımıza, 77 tane locamızdan 17 tanesini satın alan loca sahiplerine teşekkür ediyorum.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.