Abdurrahim Albayrak: Teker teker hedefimize ulaşacağız..

Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulu Başkanvekili Abdurrahim Albayrak, Galatasaray'ın farklı galibiyetiyle biten Bursaspor karşılaşmasının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Teker teker hedefimize ulaşacağımızı belirten Albayrak, takımın iyi yolda olduğunu da belirtti. Abdurrahim Albayrak'ın açıklamaları şu şekilde..

TEKER TEKER HEDEFİMİZE ULAŞACAĞIZ
Taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. 90 dakika durmak bilmediler. Keyifli bir maç izlendi. Demek ki aslan kükrediğinde böyle oluyormuş. Geçen hafta deplasman maçlarıyla ilgili zaten konuşmuştuk. Bugün daha iyi oynadık, organize olduk. İstekliydik, arzuluyduk. Kazanmak için herkes elinden geleni yaptı. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Teker teker hedefimize ulaşacağız.

TAKIM OLARAK HERKES İYİYDİ
Geçen hafta Fatih Hocam haklı olarak Gomis’i güvenini kaybetmesin diye çıkarmadı, bugün de 3 gol attı. Bu maçta iyi oynayacağının sinyallerini dünkü idmanda da vermişti. Bugün de gereğini yaptı. Takım olarak herkes iyiydi. İyi yoldayız.

FİNANSAL FAİR PLAY İLE İLGİLİ HABERLERİN HEPSİ ASILSIZDIR
Bugün basında çıkan Finansal Fair Play ile ilgili haberlerin hepsi asılsızdır. Zaten resmi sitemizden de bununla ilgili bir açıklama yaptık. Daha hiçbir toplantı olmadan bu haberlerin çıkması bizi çok üzüyor. Lütfen herkesten rica ediyorum kimse bizimle uğraşmasın. Yönetim olarak çok çalışıyoruz. Hoca da maçtan sonra Florya’da kalıp çalışacak. Orada yatacak. Hepimiz işe beş elle sarılıyoruz. Onun için böyle asılsız haberler yapılmasın. Sadece bize değil, başka takımlara da yapılmasın.

Beşiktaş-Fenerbahçe maçı önemli bir maç. Ancak biz kendi maçlarımıza bakıyoruz. Onların hakkında bir şey demek bana düşmez.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.