Abdürrahim Albayrak: Yardımcı hakem bir daha izlesin..

Mustafa Cengiz'in başkanlığında Sportif AŞ'de yönetim kurulu üyesi olarak görev yapan Abdürrahim Albayrak bu akşam takımımızla birlikte Sivas deplasmanında yer aldı. Karşılaşmayı tribünden takip eden tecrübeli yönetici Albayrak, alınan mağlubiyetin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Karşılaşmanın yardımcı hakemi Aleks Taşçıoğlu hakkında da görüşlerini dile getiren Abdürrahim Albayrak'ın açıklamaları şu şekilde..

2002 yılından bu yana hiç hakemlerle ilgili konuşmadım. Bu maçta, özellikle yan hakemin penaltı pozisyonunu dikkatli bir şekilde izledikten sonra vereceği kararı merak ediyorum. Bütün Galatasaraylılar, bütün Türkiye, milyonlarca Galatasaraylı merak ediyor nasıl olduğunu.. Hepimiz bilmek istiyoruz. Galatasaraylı olarak, bir yönetici olarak.. Orta hakem değil, yan hakem pozisyonu bir daha izlesin ve kendisi bir daha karar versin. Verdiği kararı da keşke kamuoyuyla paylaşsa.. Herkes ne düşündüğünü bilse..

Maç bitti, bundan sonraki maçlarımıza bakacağız. Biz büyük kulübüz. Ne mağlubiyetler görüp altından kalktık ve hedeflerimize ulaştık. Biz hocamızla, futbolcu kardeşlerimizle birlikte kenetlendik. Bugün bir kazaya uğradık. Nazar boncuğu olarak görüyoruz ve bundan sonraki maçlarımızı düşünüyoruz. Zirveye oynayan takımlar aynı anda kaybedebilir. 4-5 takımın aynı anda galip geldiği haftalar da olabilir. Rakiplerimiz 2'şer biz ise 3 puan kaybettik.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.