Badou Ndiaye: Galatasaray'ı desteklemeye devam edeceğim

16 milyon euro karşılığında Stoke City'e transfer olan Badou Ndiaye, Instagram'dan yaptığı açıklamayla taraftara veda etti. Galatasaray'ı desteklemeye devam edeceğini belirten Ndiaye'nin açıklaması şu şekilde.. 

BU TRANSFERDE KARARI VEREN TARAF KULÜP OLDU
Öncelikle Galatasaray'da geçirdiğim 6 aylık süre içinde beni seven ve destekleyen herkese teşekkür ediyorum. Burada geçirdiğim zaman kısa olmasına rağmen, her dakikasından keyif aldığım, Türkiye'nin bana göre en iyi takımı olan Galatasaray'ı desteklemeye devam edeceğim. Kulüpte benim için en önemli unsur taraftar oldu. Bana gösterdikleri sevgi hiçbir zaman hayal edemeyeceğim ve başka bir yerde asla bulamayacağım büyüklükteydi. Taraftarı çok seviyorum, çok saygı duyuyorum ve onları hiçbir zaman unutmayacağımı söylemek istiyorum. Bir şeye açıklık getirmek istiyorum. Premier Lig'de oynamak futbola başladığım günden beri hayalini kurduğum bir şeydi. Ancak bu transferde kararı veren taraf kulüp oldu. Herkese yeniden bana verilen destekten ötürü teşekkür ediyorum. Yaşattığınız anılar için teşekkür ediyorum. Cim Bom'u şampiyonluk yolunda izlemeye ve desteklemeye devam edeceğim.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.