DaJuan Summers: Bu çok utanç verici bir mağlubiyet oldu.

Darüşşafa Basketbol'a 89-77 mağlup olan Galatasaray Odeabank’ta oyuncularımızdan DaJuan Summers, karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu. Takım arkadaşlarının ve kendisinin çalışması gerektiğini söyleyen Amerikalı oyuncunun açıklamalarının tamamı şu şekilde:

"Bu çok utanç verici bir mağlubiyet oldu. Tüm hafta bu maç için hazırlanmıştık. Bugün sahaya çıkıp istikrarlı şekilde efor sarf etmeyi planlıyorduk ancak galiba biraz da artık depoda benzinin kalmamasıyla açıklayabiliriz bu durumu. Çeyreklerin genelde ilk yarısını iyi oynayıp ikinci yarılarında problem yaşadık. Bu ligde mücadele edebilmek için 40 dakika boyunca aynı eforu sahaya koymamız gerekiyor. Takım arkadaşlarım ve ben de bunu başarabilmenin yollarını aramak ve bulmak zorundayız."

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.