Dursun Özbek Mayıs'ta yeniden aday oluyor

Galatasaray’da geçtiğimiz ay koltuğunu korumak için baskın seçime giden ancak bu seçimi kaybederek koltuğunu Mustafa Cengiz’e kaptıran Dursun Özbek, Mayıs ayında yapılacak olan seçimde yeniden başkan olmak için çalışmalara başladı.. 

Skorer'de yer alana habere göre; Galatasaray'da başkanlığı beklenmedik bir şekilde Mustafa Cengiz'e kaptıran Dursun Özbek, Mayıs ayında yapılacak seçimler öncesinde yeniden aday olmak için harekete geçti ancak Dursun Özbek ve Yönetimi'nin adaylık öncesi ibra edilmesi gerekiyor.

SON TOPLANTIDA ALKIŞLANDI
Son Divan Kurulu Toplantısı'nda konuşan Dursun Özbek, kendisini hakkındaki iddialara cevap verdikten sonra salondakiler tarafından alkışlanmıştı. Özbek, adaylık için destek görüşmelerine hız verdi.

YARIM KALAN İŞLERİ BİTİRECEK
Camiadaki bazı isimlerle görüşmelere başlayan Özbek'in "Yarım kalan işleri tamamlamak için çok güçlü bir ekip ile yeniden yola çıkacağım. Bunun için hazırım. Her şey Galatasaray için" dediği iddia edildi.

ÖZYALÇIN'I YİNE YANINA ALDI
Dursun Özbek'in son seçimde yanında yer almayan Cengiz Özyalçın'ı da yeniden yanına aldığı bildirildi. Öte yandan Dursun Özbek, seçim ofisini Gayrettepe'den Taksim'e taşıyarak değişimin startını verdi.. 

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.