Feghouli'den çarpıcı açıklamalar..

Galatasaray'ın sezon başında kadrosuna kattığı Cezayirli yıldız futbolcu Sofiane Feghouli, Agence France Press'e bir mülakat verdi. Yıldız futbolcu, özellikle Türkiye'deki ortam ve Türk futbolu hakkında birbirinden çarpıcı yorumlar yaptı.

"Eğer baskıyı sevmiyorsanız Türkiye'ye gelmemelisiniz." diyen Feghouli Türk taraftarlarının çok ateşli olduğunu ve bunun da her futbolcuyu sahada %100'lerini vermeye zorladığını ifade etti.

Sofiane Feghouli, Galatasaray'a gelişiyle ilgili olaraksa "Galatasaray'ın büyük bir kulüp olduğunu biliyordum. West Ham'da mutsuzdum ve Valencia'dan sonra yeniden önemli bir takıma gelmek istiyordum." sözlerini kullandı.

Türkiye'ye para için gelmediğinin altını çizen yıldız futbolcu, "Aynı parayı İngiltere'de de kazanıyordum. Dolayısıyla Galatasaray'ı seçmemdeki en önemli sebep yeniden şampiyonluklar yaşamak." şeklinde konuştu.
(Fanatik)

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.