Feghouli'ye büyük şok!

Galatasaray'ın sezon başında West Ham'dan transfer ettiği Sofiane Feghouli, milli takım konusundaki sıkıntısı devam ediyor. Cezayirli futbolcunun milli takıma davet edilmeyeceği açıklandı. 

Skorer'de yer alan habere göre; Cezayir futbol milli takımında kadrolaşma, gruplaşma ve Feghouli'nin diğer bazı oyuncularla yaşadığı sıkıntıların, son dönemde davet edilmemesinin gerekçesi olduğu belirtilmişti. 

Feghouli’yi kadronun dışında bırakan Cezayir Milli Takımı Teknik Direktörü Rabah Madjer, Kasım ayında yıldız futbolcuyu çağırmamasıyla ilgili olarak yaptığı açıklamada bunun kişisel-teknik tercihi olduğunu söylemiş ancak gelecek için de açık kapı bırakmıştı.

Fakat Madjer yaptığı yeni açıklamada, Sofiane Feghouli için daha karamsar bir tablo çizdi. 28 yaşındaki futbolcunun Galatasaray'da iyi bir performans göstermesine rağmen neden milli takıma çağrılmadığıyla ilgili olarak “Detaylara girmek istemiyorum. İsimler üzerinden konuşmayacağım. Feghouli kadronun dışında bırakılan tek kişi değil. İyi işler yapacak bir kadroya sahibiz ve elimizdeki yıldızlara bakmalıyız” sözlerini söyledi.

Deneyimli teknik adamın bu konuda sarf ettiği sözler Cezayir basınında bundan böyle futbolcuyu milli takım hiç düşünmediği şeklinde yorumlandı “Rabah Madjer, kendisi Cezayir Milli Takımı’nın başında olduğu sürece, Feghouli’nin planları arasında yer almadığını doğruladı” diye lanse edildi.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.