Galatasaray'da Polat-Süren ittifakı..

Mayıs ayındaki seçim yaklaştıkça, her gün yeni bir iddia ortaya atılıyor.Bu sefer de Galatasaray'da eski başkanlardan Adnan Polat'ın Faruk Süren'in de desteğiyle bir kez daha boy göstereceği iddia edildi.

Star gazetesinin haberine göre; Dursun Özbek’i sürpriz bir şekilde başkanlık koltuğundan indiren ve yaklaşık 1 aydır kulübün mali konularıyla uğraşan Mustafa Cengiz, mayıs ayında karşısında çok çetin bir rakip bulacak. Dursun Özbek’in başkanlık için kolları sıvadığı iddialarından sonra camianın ileri gelenleri tarafından Adnan Polat isminin gündeme geldiği, hatta bu konuda Faruk Süren ile Adnan Polat’ın ittifak halinde olduğu belirtildi.

İKİSİ DE GALATASARAY'IN BAŞKANI OLAMAZ
Şu sıralar kulüp içerisinde Adnan Polat’la ilgili iade-i itibar yazısı dolaştırılırken, muhalif kanadın Dursun Özbek ve Mustafa Cengiz hakkında ‘Asla Galatasaray’ın başkanı olamazlar’ görüşünde birleştiği, Süren ile Adnan Polat grubunun bu sebepten bir hayli yakınlaştığı ifade edildi.

FARUK SÜREN VE ADNAN POLAT HAREKETE GEÇTİ BİLE
Galatasaray tarihindeki en başarılı başkanlardan biri olarak bilinen Faruk Süren’in; Ali Dürüst, Abdurrahim Albayrak, Ebru Köksal, Mete Başol, Özer Saraçoğlu ve Fatih Altaylı ile birlikte Adnan Polat’a destek vereceği belirtilirken, Polat’ın ise Murat Yalçındağ, İbrahim Çağlar, Taner Aşkın, Yalçın Orhon, Hakan Üstünberk ve Haldun Üstünel gibi isimlerle harekete geçeceği iddia edildi.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.