Gomis için 8 milyon Euro'luk teklif!

Galatasaray'ın sezon başında transfer ettiği ve attığı gollerle çok önemli katkı yapan Bafetimbi Gomis'le ilgili şok bir iddia gündemi sarstı...

Takvim gazetesinin haberine göre; Bafetimbi Gomis'in, Çin'den çok ciddi teklifler aldığı öne sürülüyor. İki Çin kulübün yaptığı teklifin resmi olarak da Galatasaray'a ulaştığı ve konuşulan rakamın 7-8 milyon Euro civarında olduğu öğrenildi. 

FATİH TERİM VE MUSTAFA CENGİZ AYNI FİKİRDE
Badou Ndiaye'nin Stoke City'ye gitmesi nedeniyle büyük sıkıntı yaşayan teknik direktör Fatih Terim, Gomis'in gitmesine kesinlikle karşı çıkıyor. Başkan Mustafa Cengiz'in de Fatih Terim'le aynı fikirde olduğu ifade ediliyor.

BU NEDENLE Mİ FORMU DÜŞTÜ?
Bafetimbi Gomis'in Galatasaray'da mutlu olmasına karşın, gelen teklifin çok yüksek olduğu ve bu nedenle kafasının karıştığı da öne sürülüyor. Hatta Fransız forvetin bu nedenle form düşüklüğü yaşadığı iddia ediliyor.

TRANSFER 28 ŞUBAT'TA BİTİYOR
Çin'de transfer dönemi 28 Şubat'a kadar devam edecek... Teknik direktör Fatih Terim ve yönetim, Gomis gitmese bile bu tarihe kadar yaşanacak olan spekülasyonların takıma zarar vermesinden büyük endişe duyuyor.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.