Mustafa Cengiz açıkladı! Galatasaray satılıyor mu?

Dün akşam Milan CEO'su David Han Li'nin, Antalyaspor maçını izlemeye gelmesi akıllara birçok soru getirdi: Gomis veya Fatih Terim için mi geldiler? En önemli soru ise yoksa Galatasaray yabancı sermayeye mi satılıyor?

Mustafa Cengiz, Galatasaray'ın yabancı sermayeye satılacağı iddialarına Hürriyet aracılığıyla cevap verdi.

"YABANCI SERMAYEYE SATILIRSA GALATASARAY'I BIRAKIRIM."
“Ben bu konuya geçen hafta katıldığım bir TV programında sorulan bir soru üzerine net bir yanıt verdim. Yabancı sermayeye satılırsa Galatasaray’ı bırakırım. Daha ne diyeyim? Bunun üstü bir açıklamaya gerek var mı? Bu konuda görüşüm kesin ve nettir. Ben Galatasaray Kulübü başkanı olarak bu görevde olduğum müddetçe, bugün de, yarın da buna asla izin vermem. İnsanlar gerçekten enteresan. Bana göre bunun üzerine konuşmaya dahi gerek yok. Kısaca bunlar lüzumsuz polemikler” ifadelerini kullandı.

Bu sözlerin ardından Milan Kulübü Başkanı David Han Li ile ayak üstü hoş geldin ziyaretinde bulunduğunu dile getiren Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, “ Karşılaşmaya kısa bir süre kala Milan Kulübü başkanı, Galatasaray maçını izlemek istediğini bize iletti. Bizde kendisi için bir loca tahsis ettik ve ağırladık. Çok tatlı ve naif bir adam. Misafirimize devre arasında ‘hoş geldin’ demek adına devre arasında ziyarette bulunduk. Ve bu ziyaretin hepsi de ayak üstü, herkesin içinde oldu. Bunlar lüzümsuz polemikler” dedi. 

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.