Mustafa Cengiz: Galatasaray sadece şampiyonluğu hedefler..

Başkan Mustafa Cengiz, Doğan Haber Ajansı'na özel açıklamalarda bulundu. Basketbolda ayrı bir anonim şirket kurmak istediklerini belirten Mustafa Cengiz, Galatasaray'ın sadece şampiyonluğu hedefleyeceğini de belirtti. Mustafa Cengiz'in açıklamaları şu şekilde..

BASKETBOLDA AYRI BİR ANONİM ŞİRKET KURMA PROJELERİMİZDEN BİRİSİ
Galatasaray adının olduğu her yerde sonsuz başarı ve tepe noktası olmalı. Bize nasip oldu, 1 haftadır biz geldikten sonra bütün branşlarda galibiyetler aldık bu bizi çok mutlu etti. Bunun sürmesini istiyoruz. Basketbolda ayrı bir anonim şirket kurma projelerimizden birisi. 

Voleybolda gördüğüm çok müthiş bir aile havası var, kenetlenme var. Çok çok iyi bir hava gördüm ve inşallah amatör sporları da hem ülkeye hizmet hem de Galatasaray'ı en üste taşıma bağlamında en iyi hale getirmeye çalışacağız

GALATASARAY SADECE ŞAMPİYONLUĞU HEDEFLER
Galatasaray sadece şampiyonluğu hedefler. 2'nci bile olsa bundan mutlu olmaz, onu söyleyelim. Bütün büyük camialarda olduğu gibi. 2'nci büyük projemiz şampiyonluk. Kadın voleybol takımımızı ziyaret ettim. Onlar da çok iyi gidiyorlar. Biz ilgi gösteriyoruz, gayret onlardan oluyor. Tabii olumuz bir şey de yaşadık. Yenişehir'de çok üzüldüğüm bu acı olayı gördük, üzüldük. Orada üzülüyorsunuz, buraya geliyorsunuz bu genç insanları görüyorsunuz, onların kazanma arzusunu, onlardaki amatör ruhu hissedebiliyorsunuz zaten biz sosyal bir olguyuz. Bu sizi mutlu ediyor.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.