Oktay Mahmuti: Zor durumda olduğumuzu hepimiz biliyoruz..

Galatasaray Odeabank başantrenörü Oktay Mahmuti, basketdergisi.com'a özel açıklamalarda bulundu. Yarışmacı bir karakter yaratmaya çalıştıklarını belirten Mahmuti, önümüzdeki günlerde Mustafa Cengiz ile görüşeceklerini de belirtti. Oktay Mahmuti'nin açıklamaları şu şekilde..

Oktay Mahmuti, Ömer Cansever'in GS TV'de yaptığı “İki ay için doldur boşalt şeklinde pivot almayı ben düşünmüyorum. Zaten bulunduğumuz yer 10. sırada. Böyle devam edip gelecek seneye bakmak istiyoruz” açıklamasıyla ilgili, ''Sayın Cansever’in açıklamalarını yorumlamak bana düşmez. Ben birinci günden itibaren hem oyuncularıma hem de taraftarımıza yarışmacı bir karakter yaratmaya çalıştığımızı anlatıyorum. Taraftarımızla son maçlarda bütünleştiğimizi hissettiğimi belirtmiştim. Zor durumda olduğumuzu hepimiz biliyoruz ama yakınmaktansa; son topa kadar mücadele eden bir takım ve bunun sözünü verme rahatlığına sahip olmalıyız. O salona ayak bastığımız her antrenmanda her maçta aynı düşünceye sahibiz.'' sözlerini söyledi.

Deneyimli çalıştırıcı uzun transferiyle alakalı olarak da ''Yönetimle ilk görüşmelerimizde uzun oyuncu transferine ihtiyacımız olduğunu belirtmiştim. Bu nedenle Henry Walker’la da yolları ayırmıştık. Başkan ve yöneticilerle yaptığım görüşmede de transfer konusunda aynı noktadaydık. Ancak daha sonra başkanın yoğun gündemi nedeniyle yeniden görüşme fırsatı bulamadık. Önümüzdeki günlerde görüşeceğimizi düşünüyorum.'' ifadelerini kullandı.   

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.