ü Turgay Kıran: İbra edilmeme durumu çıkabilir.. - FCN Blog

Turgay Kıran: İbra edilmeme durumu çıkabilir..

Galatasaray Kulübü Eski İkinci Başkanı ve Başkan adaylarından Turgay Kıran, Divan Kurulu’nda yaşananlarla ilgili olarak Radyospor'a açıklamalarda bulundu. Galatasaray'da gerçeklerin açığa çıkması gerektiğini belirten Kıran, Dursun Özbek'in ibra edilmemesi gerektiğini de belirtti. Turgay Kıran'ın açıklamaları şu şekilde.. 

DAHA DA SIKINTILI GÜNLER YAŞAYACAĞIZ
Eski başkanın artık camiayla birebir, iç içe olduğu gibi açıklamalar yapması gerekir ki insanların neyin ne olduğunu öğrensinler. Dolayısıyla yen içinde kalsın olayları bitmiştir. Herkes merak ediyor. Ne olduğunu anlayamadık. Bu Riva ve Florya ne oldu? Pembe tablo dışında bir şey gösterilmedi. Yeni başkanın açıklamaları da ilginç. Öyle bir tablonun olduğunu hepimiz biliyoruz. Onun da bilmesi gerekirdi. Sıkıntılı bir dönem olacağını biliyorduk. Bunu bilerek girmiş olmaları gerek. Bir bütün olarak bakmak gerekiyor. Galatasaray’ın kuyu içinde olduğunu bilmek herkesin zihninde. Daha da sıkıntılı günler yaşayacağız. Kavgalar başlayacak gibi görünüyor. Galatasaray’a yakışmayacak görüntüler ortaya çıkacak gibi görünüyor.

GERÇEKLERİN AÇIKLANMASI GEREK
Gerçeklerin açıklanması gerek. Taraftarlar, baştakilerden daha çok uğraşıyor. Hayri Kozak teşekkür etmesin. Oy verenlerden biri de Hayri ağabeyimiz. Hesap kitap işlerini de biliyor. Bunun sorumluluğunu da almak durumundalar. Kaçmak yok. Hayri ağabey inandığı kişiye oy verdi. O zaman Dursun Özbek, Hayri ağabeyi kara çıkardı. Hayri ağabeyin hesap sorması lazım. Herkes, Galatasaray nasıl düzlüğe nasıl çıkarılmalı, onu düşünmeli.

GALATASARAYLILAR GERÇEKLERİ BİLSİNLER
Bazı şeyler hep saklandı. Son yıllarda bir saklama modeli çıkarıldı. Mustafa Cengiz’in bunları açığa kavuşturmalı. Galatasaraylılar gerçekleri bilsinler. Ona göre neyiz, neredeyiz ve kim bizi kurtarabilir diye düşünmeli. Bu dönemi heba etmemek lazım. Dursun Özbek yeni şeyler söylemiyor. O da kulübü çok iyi aldığını söylememişti. Bir şey yapmayacaksınız başkanlığa niye talip oluyorsunuz?

DURSUN ÖZBEK'E İBRA EDİLMEME DURUMU ÇIKABİLİR
Dursun Özbek’in ibra edilmeme durumu çıkabilir. Mustafa Cengiz’in gerçekleri ortaya çıkarması gerek. Ben daha önce de Dursun Özbek’in ibra edilmemesi gerektiğini söyledim. Galatasaray’ın 1 kuruşunu hibe eden ibra olmamalı. Ciddi şekilde para kaybı olmuş görünüyor. Bu kadar vurdumduymazlık olmaz ki. Galatasaray’ın bir kuruşluk parasını heba eden kişi ibra edilmemeli.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.