Arma Turan Barcelona yolcusu!

Galatasaray U10 takımı oyuncusu ve Barcelona Fcbescola İstanbul okulunda eğitim alan Arma Turan İspanya'da düzenlenecek uluslararası futbol turnuvasına katılacak.

Fanatik'in özel haberine göre; Mithat Yavaş yönetimindeki Galatasaray U10 takımı forması giyen ve yeteneği ile dikkatleri üzerine çeken minik Arma Turan yıldız Fcbescola okulun sorumlusu İspanyol hoca Jesus Almanse'nin dikkatini çekti ve Barcelona okuluna dahil edildi. 

TÜRKİYE'Yİ TEMSİL EDECEK
İki ayri önemli kulübün eğitimini alan ve oldukça başarılı olan Arma Turan  FcBarcelona Elite Team'e seçilerek  Barselona'daki uluslararası turnuvaya gitmeye hak kazandı. Arma Turan, 25/30 Mart tarihleri arasında İspanya'nın Barselona şehrinde düzenlenecek FcBarcelona uluslararası futbol turnuvasında Türkiye'yi temsil edecek.


DÜNYA DEVLERİ PEŞİNDE
Geleceğin yıldız oyuncuları arasında gösterilen genç yetenekli yıldız oyuncu Arma Turan  bugüne kadar geçtiğimiz yıllarda PSG ve Hollanda'nın Ajax takımından sonra İtalya’nın köklü kulübü olan Milan’ın  davetlisi olarak Junior Camp antrenmanlarına katıldı. Arma Turan küçük yaşına rağmen kısa sürede  futbol kariyerinde Avrupa'nın üç önemli kulübünde eğitimlere katılarak kendini geliştirmesi ve başarılı olması dikkatlerden kaçmadı. 

SÜRATİ VE TOP TEKNİĞİ İLE DİKKAT ÇEKİYOR
Avrupa deneyimini ilk olarak Paris Saint Germain’de yaşayan Arma Turan, attığı gollerle dikkatleri üzerine çekti. Ajax’ta grubunun en hızlı top süren oyuncusu seçilen genç yıldız adayı, final günü gösterilerinde bu yeteneğini seyircilerin önünde de göstererek büyük beğeni aldı. 

Başarılarını Milan Junior Camp’ta da devam ettiren Turan, sprinter, yüksek top tekniği ve süratiyle gelecekte Türk futboluna çok şey verebilecek bir yeteneğe sahip olduğunu gösterdi. 

En son 2015 yilinda  Milan Junior Camp’da staj gören Arma, attığı goller ve çalımları ile izleyenlerin büyük beğenisini kazandı. Kendine has stiliyle ustun yetenekli  Arma Turan'ın yakın zamanda bir çok kulübü peşinden koşturması bekleniyor.


Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.