Fatih Terim: Skordan değil, oyundan memnunum

Fenerbahçe deplasmanında iyi bir oyun sergileyen Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim, derbinin ardından soyunma odasında oyuncularını sergiledikleri performanstan dolayı kutladı. Tecrübeli çalıştırıcının oynanan oyundan memnun olduğu ancak skordan memnun olmadığı öğrenildi. 

Vatan gazetesinin haberine göre; Son dakikalarda kaçan fırsatlar sonrasında Galatasaraylı oyuncular buruk bir şekilde soyunma odasının yolunu tuttu. Fenerbahçe deplasmanında kazanamama serisi 19 yıla çıkarken teknik direktör Fatih Terim de soyunma odasında takımına bir konuşma yaptı. Oyuncularını tebrik eden deneyimli teknik adam, “Mücadeleden, oyundan memnunum ama skordan değil” diyerek beraberliğin abartılmamasını istedi.

KÖTÜ SONUÇ DEĞİL!
Oyuncularına kalan maçları da hatırlatan Fatih Terim, “Bu zorlu deplasmanda karakterinizi ortaya koydunuz... Bu takımın nasıl mücadele ettiğini, oyundan hiç kopmadığını herkese gösterdiniz. Konuştuğumuz plandan hiç sapmadınız. Bu da benim açımdan çok önemli bir şey. İstediğimiz pozisyonları da bulduk. Burada kazanabilirdik de... Ama zannetmeyin ki beraberlik beni mutlu etti, ben sadece oyundan memnunum. Biz buraya kazanmaya geldik. Ancak kazanamadan dönüyoruz bunu unutmayın. Beraberlik bizim için kötü bir sonuç değil elbette. Zor bir maçı geride bıraktık. Milli maçlar için verilen ara sonrasında yeniden sizi ‘kazanan’ takım olarak görmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

HERKESİ TEK TEK ÖPTÜ
Maçın bitiş düdüğü ile birlikte tüm oyuncular soyunma odasının yolunu tutarken kapıda sportif AŞ yöneticisi Abdurrahim Aybayrak vardı. Tüm oyuncuları tek tek öpen ve kimseyi öpmeden içeri bırakmayan Albayrak tek tek de herkesi kutladı. Albayrak “Oyunu çirkinleştirmediniz, kimseyi kışkırtmadınız. Gurur duyduk”  diyerek de takımını motive etti.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.