Fatih Terim'in hamlesi Mustafa Cengiz'i etkiledi!

Teknik direktör Fatih Terim'in isteğiyle Florya Metin Oktay Tesisleri'nin girişi değiştirirdi. Florya'daki yapılan graffiti çalışması dün başkan Mustafa Cengiz ile Fatih Terim arasında esprili diyalogların yaşanmasına da neden oldu.  

Vatan gazetesinin haberine göre; Florya Metin Oktay Tesisleri'ne yapılan graffiti çalışması dün başkan Mustafa Cengiz ile Fatih Terim arasında esprili diyalogların yaşanmasına da neden oldu.

Başkan Cengiz, Terim ile bir süre sohbet ederken "Hocam Florya'nın kapısı harika olmuş" diyerek Terim'in yaptırdığı graffiti çalışmaları için tebrik etti. 

Gölge lakaplı graffiti sanatçısının çalışmalarından milli takımın başındayken de yararlanan Terim, bu kez aynı çalışmalarından Florya için de yararlandı. Terim başkanın tebriğine, "Daha bitmedi, içeride ve dışarıda toplam 7 parça olacak" yanıtını verirken çalışmanın tamamının bitmesi ile birlikte Metin Oktay Tesisleri'nin görsel olarak bir hayli değişeceğini söyledi.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.