ü Galatasaray'ın kader günü! - FCN Blog

Galatasaray'ın kader günü!

Galatasaray'da beklenen gün geldi.. Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz ve heyeti tüm sorulara çalıştı, mali raporlar da UEFA için detaylarıyla hazırlandı. Şeffaflık vurgusu yapacak olan başkan Mustafa Cengiz, bütün ayrıntıları Avrupa futbolunun patronuyla paylaşacak.  

Vatan gazetesinin haberine göre; Başkan Mustafa Cengiz ve ekibi dün İsviçre'ye giderken bugün sabah saatlerindeki toplantıda bir sunum var. Başkan Cengiz, yönetici ve idarecilerin de yer aldığı bir ekip ile UEFA Finansal Fair Play görüşmelerine girmeye hazırlanırken ekibine her fırsatta "Bizim ceza alacak bir durumumuz yok" diyerek de moral veriyor.

Başkan, sık sık "Biz her şeyimizi ceza almayacak gibi UEFA'ya anlatacağız. Şeffaflık bizim için çok önemli." ifadelerini kullanıyor. Bu sözlerle toplantıya hazırlanan yönetimin ise toplantıda üzerinde durduğu konu başlıkları ve altını çizeceği detaylar ise şöyle:

1- ARTIK ŞEFFAF OLACAĞIZ!
Mustafa Cengiz, şeffaf ve denetlenebilir bir kulüp mesajı verecek. Cengiz, göreve gelmesinin ardından başka bir kulüp yapısının olduğu ve geçmişteki hataların yapılmayacağının altını çizecek.

2- MAAŞLAR AKSAMAYACAK!
Tüm oyuncuların geçmişten kalan alacaklarının da ödenmesi Musafa Cengiz'in en büyük dayanağı olacak. Bundan sonra tüm sporcuların paralarının zamanında ödeneceği sözü ve başkanın cebinde.

3- YERLİLER TL'YE GEÇİYOR!
Döviz kurundaki dalgalanmalar da başkanın mali tablolarda dikkat çekeceği noktalardan biri. Ayrıca Mustafa Cengiz bir detayın daha altını çizecek bu başlığın altında. Yeni sezon ile birlikte yerli oyuncular ile yapılacak kontratların tümü Türk Lirası cinsinden olacak. Yani kur farklarının etkisi daha da azaltılacak.

4- TARAFTAR KOZU MASADA
Ligde en yüksek seyirci ortalaması G.Saray'da. Ayrıca Avrupa maçlarında G.Saray taraftarının ağırlığı rakamlarla UEFA'ya bir kez daha hatırlatılacak. Altı çizilecek nokta ise G.Saray'ı Avrupa dışında bırakmanın tüm Türkiye'ye zarar vermek olacağı...

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.