Mustafa Cengiz: Hak ederek şampiyon olmak istiyoruz...

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Galatasaray'da kimsenin parasının kalmayacağını belirten Mustafa Cengiz, büyük sponsorlarla görüştüğümüzü de belirtti. Mustafa Cengiz'in açıklamaları şu şekilde...

HAK EDEREK ŞAMPİYON OLMAK İSTİYORUZ
Hep söylediğim gibi, hak ederek şampiyon olmak istiyoruz. Rakiplerimize saygı göstererek. Dileğimiz, her maçı final gibi görerek, doğru mücadele ederek ve hakkıyla kazanmak. 4 takımın son 8 haftaya şampiyonluk iddiasıyla girmesi ligin heyecanını arttırıyor. Her maç bir stres savaşı. Bu süreçte hakemlerden hakkaniyetli olmalarını istiyoruz. Taraftarlar 2 aydır bizi çok sevindiriyor. Mağazalarımızda satışlar 3 katına çıktı. Bunların devamlı ve sürekli olmasını istiyoruz. Sermaye arttırımından ciddi bir para geldi deniliyor. Menajerler sağ olsun bombardımana tutuyorlar. Siz ayağa kalkıyorsunuz, menajerler sizi bombardımana tutuyor. 

BÜYÜK SPONSORLARLA GÖRÜŞÜYORUZ
Galatasaray’da kimsenin parası kalmaz. Galatasaray dev bir buzdağıdır. Bunu not aldık. Galatasaray kendisine yapılan iyiliği de kötülüğü de unutmaz. Güven ve huzurla yaşarız. Gerek sermaye artımı, gerek bankalar olumlu döndü. Büyük sponsorlarla görüşüyoruz. Rakiplere saygılı olarak mücadele edeceğiz. İnşallah başarılı oluruz.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.