Serdar Aziz: Ayakları güçsüz ama çenesi güçlü...

Fenerbahçe derbisinde Soldado ile sık sık karşı karşıya gelen Serdar Aziz yaptığı harekete Soldado'nun penaltı demesi üzerine çıldırdı. Tecrübeli futbolcu, pozisyonun penaltı olmadığı asıl Soldado'nun kendisine dirsek attığını belirtti. 

Fotomaç gazetesinin haberine göre; Derbide kendisinin yaptığı harekete Soldado'nun penaltı demesi üzerine Serdar Aziz çıldırdı. Tecrübeli oyuncu, asıl kendisine dirsek atıldığını söyledi. Pozisyonu anlatan ve meslektaşını hedef alan Serdar, "İlk anda omzundan tuttum. Sonra bıraktım. Baktı pozisyon kaçtı, pozisyonu bitirecek gücü kalmadı, bana sarıldı. Önce sırtımdan, sonra da omzumdan çekti... Yere düşürdü. Bana attığı dirsek hakkında konuştu mu!.. Ayakları güçsüz ama çenesi oldukça güçlü bir arkadaş" diye konuştu..

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.