Younes Belhanda: Galibiyete yakın olan taraf bizdik

Younes Belhanda, Fenerbahçe maçının ardından Sabah gazetesine özel açıklamalarda bulundu. Galibiyete daha yakın taraf olduğumuzu belirten Belhanda, Ali Sami Yen'deki atmosferin de daha iyi olduğunu belirtti. Younes Belhanda'nın açıklamaları şu şekilde... 

GALİBİYETE YAKIN OLAN TARAF BİZDİK 
Zor bir atmosferin bizi beklediğini biliyorduk. Beraberliğin ve bir puanın bizim için kötü sonuç olduğunu düşünmüyorum. Lider geldik ve lider dönüyoruz. Maçın geneline bakarsak, galibiyete yakın olan taraf bizdik. Rakibimizden daha net pozisyonlara girdik ancak golü atamadık.

"Fenerbahçe'nin şampiyonluk şansı bitti mi?" sorusuna Belhanda, "Hayır bitti diyemeyiz, hala yarıştalar. Ama biz aradaki 6 puan farkı koruduk ve onların şansı azaldı" cevabını verdi. Faslı yıldız Kadıköy'deki atmosfer ile ilgili de, "Kazansaydık fark 9 puana çıkacaktı. Sanırım bu yüzden Fenerbahçe taraftarları tribünde gergindi. Bence bizim stadımızdaki atmosfer daha güzel" ifadesini kullandı.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.