Yuto Nagatomo: Galatasaray'a geldiğim için pişman değilim..

Galatasaray’ın devre arasında Inter’den kiralık olarak kadrosuna kattığı ve bonservisinin alınması gündemde olan Yuto Nagatomo, sarı-kırmızılı ekip ve Türkiye’deki yeni yaşantısıyla ilgili açıklamalar yaptı. Japonya Milli Takımı kampında konuşan deneyimli futbolcu, Galatasaray’da mutlu olduğunu söyledi. Yuto Nagatomo'nun açıklamalarının tamamı şu şekilde..

FATİH TERİM HÜCUMCU BEK İSTİYOR
İtalya’daki 7.5 yıllık tecrübemin çok faydalarını görüyorum. İtalya’da oyunun savunma yönünü yapmam isteniyordu ve defansı öğrendim. Şimdi Türkiye’de daha çok atak kısmını oynuyorum. Çünkü Fatih Terim hücumcu kanat beke önem veriyor. Defansif ve ofansif yanlarımı bir dengede yürütmeye çalışıyorum. Bu şekilde oynuyor olmaktan keyif alıyorum. 

GALATASARAY'A GELDİĞİM İÇİN PİŞMAN DEĞİLİM
Türkiye’ye gelirken biraz endişem vardı. Çünkü sadece İtalya’yı biliyordum, yeni bir ülkeye adapte olabilip olamayacağımdan emin değildim. Ancak düşündüğümden çok daha fazla rahat ettim ve çabuk uyum sağladım. Sudaki balık kadar rahatım. Galatasaray'a geldiğim için pişman olmadım, kararımı ikinci kez sorgulama gereği duymadım. Beklediğimden daha da iyi bir ortam buldum. Türkiye çok güzel, insanlar kibar, zaman zaman çay içiyorum. İyi ki Galatasaray’a gitmişim.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.