Abdurrahim Albayrak: Ekip ruhu sergiledik

Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili Abdurrahim Albayrak, Beşiktaş maçının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Şampiyonluk için 270 dakikanın kaldığını söyleyen Abdurrahim Albayrak'ın açıklamaları şu şekilde...

EKİP RUHU SERGİLEDİK
Allah’ıma şükürler olsun ki kazandık. Çok zor bir maçtı. Beşiktaş’ın futbolunu, takımını, yedeklerini biliyoruz. Hocamızın söylediği her şeyi harfiyen futbolcu arkadaşlarımız yerine getirdi. Hepsinin alnından öpüyorum. Teknik ekibe de çok teşekkür ediyorum. Gecemizi, gündüzümüzü hep beraber Florya’ya verdik. Her zaman olduğu gibi bir ekip ruhu sergiledik. Hepimiz inanılmaz bir motivasyonla beraber bu maçın kazanılmasında en büyük faktörlerden biri olduk. Zaten stadımızda muhteşem taraftarımızın önünde oynadığımız maçlarda yenemeyeceğimiz takım yoktu. Bugün de çok güçlü bir Beşiktaş’ı yendik. Onun mutluluğunu yaşıyoruz. Beşiktaş’a bundan sonraki maçlarında başarılar diliyoruz. Çok iyi mücadele ettiler. Biz daha çok pozisyona girdik, daha da atabilirdik.

Şampiyonluk için 270 dakikamız var. Her şey bizim elimizde. İnanıyorum ki 270 dakikayı en iyi şekilde değerlendireceğiz. Şimdi en önemli maçımız Akhisar maçı. Yarından itibaren bu maçın hazırlıklarına başlayacağız. İnşallah oradan da galip gelip yolumuza devam edeceğiz.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.