Galatasaray rekor kırdı!

Passolig genel müdürü Ceyhun Kazancı, Galatasaray Televizyonu'nda yayınlanan ve Melisa Çizmeci'nin hazırlayıp sunduğu 'Gün Ortası' programının konuğu oldu. Spor kulüplerinin gelir kaynaklarından, Passolig hakkında yeniliklere kadar bilgiler veren Ceyhun Kazancı, son 4 sezonun seyirci sayıları ile ilgili önemli veriler paylaştı.

Ceyhun Kazancı, 3.7 milyon Passolig Kart arasında ilk sırada 705 bin ile Galatasaray'ın yer aldığını belirtirken Galatasaray taraftarının son 4 yılın seyirci rekorunu kırdığını da ifade etti. Buna göre, 27. hafta itibarıyla Galatasaray 39.441 taraftar ortalamasıyla son 4 sezonun rekorunu kırarken Ceyhun Kazancı, bu sezon bu sayının daha da yukarı çıkacağını beklediklerini söyledi.

Hatırlanacağı üzere 2014-2015'te en fazla seyirci ortalaması 21 bin ile Galatasaray'da, 2015-16'da 24.900 ile Fenerbahçe'de, 2016-17'de ise 30.446 ile Beşiktaş'taydı. 

Ceyhun Kazancı, Gün Ortası programında ilginç bir detay daha paylaştı. Kazancı, "Fatih Terim'in Galatasaray'a imza attığı 21 Aralık 2017 gecesi, Göztepe maçı için 10 bin civarında bilet satıldı. Bu da son dönemin önemli sayılarından biriydi" ifadelerini kullandı.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.