Mustafa Cengiz kolları sıvadı!

Henüz adaylığını resmen açıklamasa da, seçim çalışmalarına başlayan Dursun Özbek’in ardından, başkan Mustafa Cengiz de kolları sıvadı. “Şampiyon olsak bile seçime gideceğim” diyen Cengiz’in planlarında değişiklik yok.

Fanatik gazetesinin haberine göre; Galatasaray’da kongre rüzgarları ciddi şekilde esmeye başladı. Eski başkan Dursun Özbek’in aldığı erken seçim kararıyla yapılan kongrede yarışı kazanan Mustafa Cengiz, görevi 4 aylığına devraldığını açıklamıştı. Cengiz’in ön plana çıkan ilk seçim vaadi, “Futbol takımı şampiyon olsa bile, Mayıs ayında seçim yapılacak” olmuştu. Bu söz, adaylığı düşünen isimlere hazırlanmak için önemli bir süre tanıdı. Dursun Özbek de bu isimlerden biri. Henüz adaylığını resmi olarak açıklamasa da, Özbek seçim çalışmalarına başladı ve destek arayışlarını hızlandırdı.

Önde gelenlerle buluşacak 
Dursun Özbek’in hamlesinin ardından Mustafa Cengiz de kolları sıvadı. Sözünü tutarak kulübü kongreye hazırlayan ve planlarında bir değişiklik bulunmayan Cengiz, 3 yıl daha Galatasaray’ı yönetebilmek için camianın önde gelenleriyle temas kuracak. Diğer adaylardan Ali Fatinoğlu da çalışmalarını sürdürüyor.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.