Okan Böke: Başından beri güvenim sonsuzdu

Voleyboldan Sorumlu Yöneticimiz ve Yönetim Kurulu Muhasip Üyemiz Okan Böke, Galatasaray'ın, CEV Şampiyonlar Ligi’nde Final Four’a adını yazdırmasıyla ilgili olarak GS TV'ye açıklamalarda bulundu. Galatasaray'ın Türk kadınını en iyi şekilde temsil ettiğini belirten Okan Böke'nin açıklamaları şu şekilde... 

BAŞINDAN BERİ GÜVENİM SONSUZDU 
Başından beri güvenim sonsuzdu. Orada olacağımızı biliyordum. Buradaki maçın da şanssızlık olduğunu düşünüyordum. Başkan, hocamız, menajerler, kaptan, oyuncularımız bir gurur tablosu çizdi kızlarımız. Galatasaray gerek basketbolda, gerekse voleybolda Türk kadınını en iyi şekilde temsil ediyor. Şimdi 5-6 Mayıs’ta ilk maçta ev sahibi, finalde de artık kim gelirse. Çocukların herhalde Vakıfbank’ı istediğini düşünüyorum. Galatasaray’da hiçbir hesap yarım kalmaz diyoruz ya... Muazzam mutluyum. Taraftarımıza da armağan olsun. Takım 350 antrenman yapmış Ağustos'tan beri. Bir sporcu için emeğin alınabilecek en güzel karşılığıdır. Taraftara da ben çağrı yapıyorum. Ben 16:30’da kızlarımızı karşılamak için hazır bulunacağım. Galatasaray’ın ne olduğunu, kim olduğunu, Türk voleybolunun nerede olduğunu herkese ilan ettiler. Biz yürümeye devam edip buraya şampiyonluk kupasını da getireceğiz inşallah.

ŞAMPİYONLAR LİGİ KUPASI'NI GALATASARAY GETİRECEK
Biz taraftara açık antrenmanı uğur haline getirdik. Final Four’dan önce de mutlaka yapılacak. Bükreş çok yakın. Taraftarımız bizi orada da yalnız bırakmasın Biz şampiyonluğu alıp geleceğiz oradan. Ben en başında da söylemiştim bunu. Twitter’dan da bulurum. Biz şampiyon olacağız, inan edin demiştim başkanımız gibi. Bizim özel uçağımız da var, kaldıracağız. Taraftarın bizi yalnız bırakmaması lazım... Final Four tişörtlerinin dizaynına da başlayacağız. Bu kızlar dolu sahalarda oynamayı hak ediyor. Önümüzdeki Fenerbahçe serisinde de bizi yalnız bırakmasınlar. Türkiye’ye birkaç defa gelen Şampiyonlar Ligi Kupası’nı umuyorum ki bir kez daha Galatasaray getirecek.

NESLİHAN NASIL BİR OYUNCU OLDUĞUNU GÖSTERDİ
Bu maç 5 sete uzasaydı Neslihan herhalde 60 sayı yapacaktı diye yazmışlar. Bunu da Neslihan bu takıma getirilirken eleştiri yapanlar düşünsünler. Dün Neslihan bir kez daha nasıl bir oyuncu olduğunu gösterdi. Hakikatten gurur duyulacak bir tabloydu.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.