Abdurrahim Albayrak: Seçimler gelir geçer, önemli olan şampiyonluk..

Galatasaray Sportif AŞ Başkan Vekili Abdurrahim Albayrak, şampiyonluk kutlamaları sonrasında açıklamalarda bulundu. Albayrak, taraftarlara, teknik direktör Fatih Terim'e ve futbolculara teşekkür etti.

ÇOK UZUN VE STRESLİ BİR YOLDAN GEÇTİK
5 sefer göreve gelip 5 sefer şampiyon olmam önemli değil. Önemli olan Galatasaray'ın şampiyonluğa ulaşması. Galatasaray camiasına 21'inci şampiyonluğumuzun hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Çok uzun ve stresli bir yoldan geçtik. Son maça kadar ecel terleri döktük. Son maçta da iftar saati geldiğinde su şişesini alıp orucumu açtığım sırada lehimize penaltı çalındı. O an heyecandan içeceğim suyu da düşürdüm. Allah iftar saatinde şampiyon olmamızı takdir etmişti. Şükürler olsun..

SEÇİMLER GEÇER ÖNEMLİ OLAN ŞAMPİYONLUK
Başta Fatih Terim hocama, yardımcılarına ve bütün futbolcularımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Değerli başkanım Mustafa Cengiz'e teşekkür ediyorum. Devletime teşekkür ediyorum. Cumhurbaşkanı ve Başbakan'a çok teşekkür ediyoruz. Mustafa Cengiz başkanımın önderliğinde Galatasaray'ın bütün projelerini hayata geçirmeyi hedefliyoruz. Bunun için de seçimde listemize oy verilmesini istiyoruz. Çıkacak bütün kararlara da saygım sonsuz. Seçimler gelir geçer önemli olan şampiyonluk..

NAGATOMO TRANSFERİNİ ZOR ŞARTLAR ALTINDA BİTİRDİK
Nagatomo transferini son dakikada zor şartlarda hallettik. Transfer yasağımız vardı. Bir saat içerisinde ciddi bir rakam yatırarak federasyonda tahtamızın açılmasını sağladık. Nagatomo'yu sürenin bitmesine 15 dakika kala transfer ettik. Nagatomo'nun da şampiyonlukta büyük katkısı oldu.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.