ü Başkan adayları renk çekimi yapıldı - FCN Blog

Başkan adayları renk çekimi yapıldı

19-26 Mayıs tarihinde yapılacak olan Galatasaray Spor Kulübü Olağan Seçim Genel Kurul Toplantısı’nda kullanılacak oy pusulası için renk çekimi Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nda gerçekleşti.

Galatasaray Spor Kulübü Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu’nun başkanlık seçimi ile ilgili yaptığı bilgilendirme sonrası başkan adayları Mustafa Cengiz, Dursun Özbek, Ozan Korkut ve Ali Fatinoğlu arasında renk çekimine geçildi. 

Çekime Mustafa Cengiz’i temsilen Dinç Üner, Dursun Özbek’i temsilen Nasuhi Sezgin, Ozan Korkut bizzat ve Ali Fatinoğlu’nu temsilen Ahu Yaşar Aydın katıldı. 

Renk çekimi sonrası 19-26 Mayıs tarihinde yapılacak olan Olağan Seçim Genel Kurulu’nda Mustafa Cengiz’in  (10649) GRİ, Dursun Özbek’in (6602) SARI, Ozan Korkut’un (11323) KIRMIZI ve Ali Fatinoğlu’nun (13936) MOR renkli oy pusulasıyla yarışacağı belirlendi.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.