''Biz İzmir'e gitmeden hiçbir şeye dokunmayın.''

Şampiyonluğa 1 puan uzakta olan Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim, yönetimin Florya'da kutlama için yapacağı hazırlıkları erteledi. Tecrübeli çalıştırıcı ''Biz gitmeden hiçbir şeye dokunmayın'' diyerek yönetimi uyardı. 

Takvim gazetesinin haberine göre; Göztepe deplasmanından 1 puan çıkarması halinde şampiyonluğa ulaşacak olan Galatasaray'da Fatih Terim rüzgarı esiyor... Tecrübeli hoca, son günlerde hem kamuoyunda oluşturulan "Galatasaray kesin şampiyon" algısı hem de yönetimin yaptığı kutlama hazırlıklarından son derece rahatsız.

DIŞ DÜNYA İLE İLİŞKİ KESİLDİ
Başkan Mustafa Cengiz'in önceki gün kutlamalarla ilgili yaptığı açıklamaların Florya'daki konsantrasyonu bozmasından endişe eden tecrübeli hoca, futbolcuların dış dünyayla ilişkisini büyük oranda kesti.

YÖNETİCİLERLE GÖRÜŞME YAPTI
Florya'daki kutlamalar için hazırlık yapmayı düşünen yöneticilerle görüşen Terim, "Biz İzmir'e gitmeden hiçbir şeye dokunmayın. Ayrıca organizasyondan futbolcuların da haberi olmasın" dedi.

HATA ÇOK PAHALIYA MAL OLUR
Tarihi maç öncesi 'konsantrasyon' mottosuna sıkı sıkıya sarılan Terim, yapılacak bir hatanın çok pahalıya mal olacağını futbolcularına anlatıyor. Tecrübeli hoca, takımdan yine yüksek ciddiyet istiyor.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.