ü Rodrigues, scoutların gözüne girdi... - FCN Blog

Rodrigues, scoutların gözüne girdi...

Derbide etkili bir performans ortaya koyan ve 1 gol atan Rodrigues, kendisini izlemeye temsilcilerini yollayan Avrupa kulüplerinin iştahını kabarttı...

Akşam Gazetesi'nde yer alan habere göre; devre arasında Rodrigues için Newcastle United 17 milyon euroluk bir teklifte bulunmuştu. Ancak yönetim, şampiyonluğa gidildiği için ocak ayında yapılan teklifleri kabul etmeyeceğini iletti.

Birçok karşılaşmada Avrupa’nın önemli kulüpleri, onun için scoutlarını Türkiye’ye gönderdi. Son olarak Beşiktaş derbisinde Newcastle, West Ham ve Lyon temsilcileri tribündeydi ve hepsi olumlu rapor verdi. Derbide harika bir performans sergileyen Rodrigues, açılış fiyatını 17 milyon eurodan 20 milyon euroya çıkardı. Yaz aylarındaki transfer döneminde Galatasaray’a onun için birçok teklif gelecek.


Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.