Terim istedi, futbolculara 11 milyon Euro ödeme yapıldı..

Galatasaray, yeni sezon öncesinde, 11 milyon Euro'yu (Yaklaşık 60 milyon lira) futbolcuların hesabına yatırdı. Fatih Terim, ben ve ekibimden ziyade futbolcular diyerek yönetimi rahatlattı, önce iç huzur dedi..

Milliyet'in haberine göre; gelecek sezona 22. şampiyonluk parolasıyla hazırlanan Galatasaray'da futbolculara ödemeleri yapıldı. Sarı-kırmızılılara 11 milyon Euro (yaklaşık 60 milyon lira) ödeme gerçekleştiği öğrenildi.

Başkan Mustafa Cengiz ile 2. Başkan Abdurrahim Albayrak bu ödemenin yapılması için yoğun mesai harcadı. Galatasaray'da futbolculara yapılan bu ödemeyle beraber oyunculardan alınması gereken borçsuzluk kağıdıyla ilgili herhangi bir sorun yaşanmayacağının da altı çizildi. Önceliğini finansal yapıyı düzeltmek üzerine kuran sarı-kırmızılılarda artık futbolcuların maaşlarının ve primlerinin zamanında ödenmesine dikkat edilecek.

Tarihi bir şampiyonluğa imza atan futbolcularına yapılan ödemeden memnun kalan Teknik Direktör Fatih Terim'in yönetime bu nedenle teşekkür ettiği bildirildi. Terim'in yönetimin işini rahatlattığı, "Ben ve ekibimden ziyade oyuncuların alacakları zamanında ödensin veya çok gecikmesin" dediği belirtildi.

Yeni sezonda ödemelerle ilgili ciddi bir sorunla karşılaşılmaması için yönetimin bu konuya özen gösterileceği bildirildi.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.