Mustafa Cengiz: Taraftarlarımız müsterih olsun.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Yönetim Kurulu Üyeleri Yusuf Günay, Mahmut Recevik, İlber Aydemir, Dilek Kutlu ve Ticari Operasyonlar Direktörü Kerem Ertan ile birlikte Beyoğlu GSStore’da taraftarlarımızla bir araya gelerek GreyWeekend kampanyasına destek verdi. 

Başkan Mustafa Cengiz, Beyoğlu GSStore’da 5 bin TL tutarında bir alışveriş yaparken bu alışverişin Türkiye nüfusunun yaklaşık yüzde 10’unu oluşturan engelli vatandaşlarımıza bağışlanacağını ifade etti. Beyoğlu GSStore önünde bulunan basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Mustafa Cengiz, herkesin Galatasaray taraftarına büyük saygı duyduğunu belirtti. 

TARAFTARLARIMIZ MÜSTERİH OLSUN 
Bütün renkler bizim. Hem Türkiye’nin hem de Galatasaray’ın bütün renkleri bizim. Bu bir yarış. Bu gördüğünüz taraftarlara hizmet yarışı. Şükür ki bu da bana nasip oldu. Bunun için de bütün taraftarlara ve camiaya teşekkür ediyorum. En zor olan şey bu sevgiyi, güveni boşa çıkarmamak. Omuzlarımızdaki yükün ağırlığının farkındayız. Dünyanın hangi kulübünde, hangi sosyal olgusu ve sivil toplum örgütünde böyle bir satış için insanlar bir araya geliyor, birleşiyor, milyonlar oluyor alışveriş yapıyor, destekliyor... Böyle bir olay ne Real Madrid’de,  ne Chelsea’de, ne Juventus’ta var. Bu sadece Türkiye’de olur o da Galatasaray’a nasip oldu. Böyle bir camiaya sahip olduğumuz için gurur duyuyorum. Her an omzumuzdaki yük arıyor. Böyle efsane bir camia olamaz. Taraftara destekleri için çok teşekkür ediyorum. Onların harçlıklarından, dişlerinden, tırnaklarından artırarak buraya geldiklerinin bilincindeyim. Onların verdiği kuruşun, sütümüze teslim ettikleri bedelin biz farkındayız. Har vurup harman savurmayacağız. Bu taraftara layık olmaya çalışacağız. Geçmişten gelen mali sıkıntılarımız büyük. Taraftar o delikleri yamamaya çalışıyor. Galatasaray bir dünya markasıdır. UEFA’nın da sınırlamaları içinde olanın en iyisini elde edecek her zaman Galatasaray’ı sadece Türkiye’nin değil, Avrupa’nın da tepesine oturtmak için çalışmalarımız devam etmektedir. Taraftarlarımız müsterih olsun.

ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ
UEFA’dan men cezasını engelledik. Mevcut sınırlamalar içinde teknik kadronun istekleri doğrultusunda eklemeler yapacağız. Biz de zamanımızdan, gücümüzden, bilincimizden, aklımızdan ne geliyorsa taraftar ve camia için elimizden geleni yapacağız.

HERKES TARAFTARIMIZA ÇOK BÜYÜK SAYGI DUYUYOR
Taraftarımız kendine yakışanı yapacaktır. İçinde bulunduğumuz ekonomik zorluklara rağmen elinden geleni yapacaktır. Bir kıyam bir ayağa kalkış bu. Taraftarımızın başlattığı bir organizasyondur bu. Stokların eritilmesi açısından bu üç gün gerekiyordu. Taraftarımızın nasıl bir taraftar olduğunu sadece UEFA değil, bütün dünya görecek. Burada taraftarın sesi bütün Avrupa’dan, dünyadan duyuluyor. Herkes taraftarımıza çok büyük saygı duyuyor.

TARAFTARIMIZIN SICAKLIĞI TÜM SICAKLARI BASTIRIR
Bu stokları eritene kadar çalışmalarımız sürecek. Taraftarlarımız ilgisini yitirmesin. Çok değerli bir aydayız. Ramazan-ı Şerif’teyiz. Hele gündüz vakitleri sıcaklar da bastırdı. Ama taraftarlarımızın sıcaklığı tüm sıcakları bastırır. Taraftar gruplarından beni duygulandıran şeyler görüyorum. Köy okullarından talepler oluyor. Sosyal olgulara devam etsinler. Bütün camialar için, Türk toplumunun ayakta kalması için, bu coğrafyada insanların dayanışma içinde olması gerekiyor.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.