Mustafa Cengiz'den UEFA açıklaması!

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, UEFA'nın Galatasaray kararını gözden geçirmesiyle ilgili açıklama yaptı. Herhangi bir sıkıntı olmadığını söyleyen Cengiz, "UEFA'nın kendi içindeki rutin kontrolü" dedi.

UEFA Kulüp Finansal Kontrol Kurulu Başkanı Jose Narciso da Cunha Rodrigues'in, Galatasaray ile yapılan anlaşmayı tekrar gözden geçirilmesi için CFCB Araştırma Komisyonu'na gönderme kararı alırken, Sarı Kırmızılılar'ın başkanı Mustafa Cengiz, herhangi bir sıkıntı olmadığını söyledi. "Herhangi bir sıkıntı yok. Kimse endişe etmesin." diyen Mustafa Cengiz, "UEFA'nın kendi içindeki rutin kontrolü. Biz anlaşmamızı yaptık imzamızı attık. Zaten İngilizce metinde açık ve net bir şekilde belirtilmiştir ki, bu bir yargılama değildir. Denetim amaçlı gözden geçirmedir." ifadelerini kullandı.

Galatasaraylı bazı yöneticiler ise bunun bir rutin uygulama olduğunu kaydederken, "Galatasaray'ın UEFA ile kesinleşmiş olan 4 yıllık anlaşması var, bu kararın iptali ya da revize edilmesi mümkün değildir." açıklamalarını yaptılar. Yöneticiler ayrıca, gözden geçirme tavsiyesinin UEFA'nın ceza verdiği bazı Avrupa takımlarının örnek göstermesinin ardından alınmış olabileceğini belirttiler.
(NTV Spor)

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.