Terim günde en az 5 maç, 20 futbolcu izliyor..

Şampiyonlar Ligi'ne dönmeye hazırlanan Galatasaray’da teknik direktör Fatih Terim, Florya'ya yaptığı odasında yatıp kalkıyor. Kadrosunu güçlendirmek ve derinleştirmek isteyen Terim, UEFA durumunu da göz önünde bulundurarak detaylı bir çalışma içerisinde...

Fotospor'da yer alan habere göre; Hasan Şaş ve Ümit Davala’yla beraber günde en az 5 maç izliyor. 20’ye yakın futbolcunun görüntülerinin yer aldığı videoları takip ediyor. Levent Şahin ve Johan Elmander’in izledikleri milli maçlardan gönderdikleri raporları okuyor. Scout ekibinin izlenmesini tavsiye ettiği oyuncuların aile yapılarını, basında lehlerine ve aleyhlerine çıkan haberleri tek tek okuyor.

FATİH TERİM KENDİ TAKIMI ÜZERİNDE DE ÇALIŞIYOR
Fatih Terim, takımının geçen yıl oynadığı maçların videolarını da tek tek izliyor.. Özellikle kaybedilen maçlar üzerinden bir daha geçiyor. Yenilen kafa golleri ve deplasmanlarda kaybedilen puanlar üzerinden yeni stratejiler kuruyor. Takımının son iki sezonda 26 kafa golü yemesinin kabul edilemez olduğunu, bu rakamı sezon önümüzdeki sezon için 5’in altına düşürmeleri gerektiğinin kabul etti. Deplasman konusunda ise 2-3 mağlubiyetten fazlasının olmasının söz konusu bile olmadığını belirtti.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.