Tolga Ciğerci yine antrenmana katılmadı!

Şampiyon Galatasaray yeni sezon hazırlıklarına İstanbul'da gerçekleştirdiği antrenmanlarla devam ederken, sezon sonunda milli takımlara giden oyuncular dışında antrenmanlara katılmayan tek isim 'sağ ayak baş parmağındaki ağrıları' bahane eden Tolga Ciğerci oldu. Geçtiğimiz sezonun son bölümünde de sakatlığını bahane ederek antrenmanlara çıkmayan 26 yaşındaki oyuncunun, yeni sezonun başlarında da böyle bir tavır takınması teknik heyetin tepkisine sebep oldu. Fatih Terim'in yurt dışı kampı çalışmalarında Tolga Ciğerci'yi kadroya almaması bekleniyor.

Milliyet gazetesinde yer alan habere göre; Galatasaray'da yeni sezon öncesinde Tolga Ciğerci adeta sonunu kendi hazırladı. 26 yaşındaki futbolcu daha sezonun ilk çalışmasında ağrılarını gerekçe gösterip idmana katılmayınca büyük tepki topladı. Geçen sezon bu konuda mimli olan ve 5 hafta kızağa çekilen tecrübeli oyuncunun son hareketi bardağı taşırdı. Sağlık ekibi ağrılarını bahane eden Tolga'nın hareketini inandırıcı bulmayıp konuyu teknik heyete aktardı. Kulüp resmi siteden "Sağ ayak baş parmağında ağrıları bulunduğunu öne süren Tolga Ciğerci antrenmana katılmadı" ifadesiyle bir anlamda futbolcusunu samimi bulmadığını resmen deklare etmiş oldu.

 Sezona yeni bir sayfa açarak girmek isteyen teknik direktör Fatih Terim'in Tolga'nın bu davranışı sonrası biletini kestiği öğrenildi. Tecrübeli teknik adamın, Tolga'nın davranışlarından rahatsız olduğu ve bu futbolcuyu kampta da artık görmek istemediği bildirildi. Bunun üzerine önümüzdeki hafta başlayacak olan İsviçre kampında da milli oyuncunun yer almayacağı belirtildi. Geçen sezon sonunda da yine Tolga ile ilgili benzer bir ifade kullanılmış ve oyuncunun bu hareketi inandırıcı bulunmamıştı.


Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.