UEFA anlaşması yeniden masada!

UEFA Kulüp Finansal Kontrol Kurulu (CFCB) Araştırma Komisyonu, Galatasaray ile yapılan 4 yıllık anlaşmanın yeniden incelemeye alındığını açıkladı. 

UEFA Kulüp Finansal Kontrol Kurulu Başkanı Jose Narciso da Cunha Rodrigues'in Galatasaray ile yapılan FFP anlaşmasının yeniden gözden geçirilmesi için UEFA Yargı Odası'na gönderdiği açıkladı. 

UEFA, Galatasaray ile yaptığı 4 yıllık anlaşmada 6 milyon Euro'su kesin, 9 milyon Euro'su şartlı olmak üzere 15 milyon Euro para cezası vermişti. Bunun yanında Galatasaray, 2017/18 sezonu için azami 50 Milyon Euro ve yapılandırma sezonlarını içeren 2018/19 sezonu için 20 Milyon Euro, 2019/20 sezonu için 10 Milyon Euro başabaş hesap açığı vermeyi taahhüt etmiş ve bu sezon Şampiyonlar Ligi için 25 oyuncu yerine 21 oyuncu bildirmesine karar verilmişti. 

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.