Abdurrahim Albayrak: Elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

Galatasaray Spor Kulübü 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak, İsviçre Kampı'nın ikinci gününde GS TV'ye açıklamalarda bulundu. UEFA'ya verilen sözü tutmak istediklerini belirten Albayrak, Galatasaray'da transferin bitmeyeceğini de belirtti. Abdurrahim Albayrak'ın açıklamaları şu şekilde...

FİT BİR GALATASARAY GÖRECEKSİNİZ
İstanbul'daki idmanlarımızın ardından ikinci kamp dönemi için 15 gün buradayız. Türkiye'ye döndüğümüz zaman fit bir Galatasaray göreceksiniz. Tüm takımlara yeni sezonda başarılar diliyorum. Her takım, kadrosunu güçlendiriyor ama bizim de elimizde şampiyon bir kadro var. Yuto'nun kalması için ciddi bir efor sarfettik ve mutlu sona ulaştık. Kadromuzda kimseyi bırakmamış olduk. Donk zaten kendi futbolcumuzdu. Geçen sezon inanılmaz bir performans gösterdi Fatih hocamla birlikte. Onunla da güzel bir anlaşma  yaparak kadromuza devam etmesini sağladık. Türkiye'ye çok daha iyi şekilde döneceğiz. Bu sene her şey hocamızın kontrolü altında. Bu sabahki idmanı gördünüz. Bu kadar futbolcu sağlığını ön plana çıkaran bir idman seyretmedim diyebilirim. İyi bir kamp geçecek. Yapacağımız hazırlık maçlarının ardından da Türkiye'ye döneceğiz.

BİZDE TRANSFER BİTMEZ
Bizde transfer bitmez. Ama bizim istediğimiz şekilde olması lazım. Menfaatlerimiz doğrultusunda olması lazım. Zaten farkındaysanız Türk kulüpleri itinalı davranıyorlar. Böyle de olmalı. Artık kulüplerin Euro ve Dolar artışının altından kalkması zor. UEFA'ya sözümüz var. Sözümüzü tutmak istiyoruz.

HER GÜN UĞRAŞIYOR, HER GÜN ÇALIŞIYORUZ
Aramızda gitmek isteyenler olabilir, gelenler de olacaktır. Hocamız ile birlikte her gün uğraşıyor, her gün çalışıyoruz. Galatasaray'ın daha iyi yere gelmesi, Şampiyonlar Ligi'nde başarılı bir sezon geçirmesi için elimizden gelen  her şeyi yapıyoruz.

KOMBİNE SATIŞLARI ÇOK İYİ GİDİYOR
Kombine satışları çok iyi gidiyor. Gelmeden önce Mustafa Cengiz Başkanım ve Yusuf Günay ile bir toplantı yaptık. Kafamdaki sistemi hayata geçirmek istiyoruz. Döner dönmez yeni bir kampanya için çalışmalar yapacağız. 2 ya da 3 yıllık koltuklarla ilgili. 50 locamız kaldı. Onları sattıktan sonra başkanımızla ve yönetimimizle loca sahiplerini  ziyaret etmek istiyoruz. Herkes locasını bir veya iki yıl uzatırsa yüksek  faizden kurtulur ve Galatasaray'ı bir yerlere götürürüz. Herkesin de taşın altına elini koyacağından eminim. Loca sahiplerinin de bizleri kırmayacağından, Galatasaray'ın sorunu bankalarla değil kendi içinde çözeceğine eminim

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.