Abdurrahim Albayrak: Tüm şartlara hazırlıklıyız!

Galatasaray'da başkan yardımcısı Abdurrahim Albayrak, devam eden İsviçre kampında transfere dair açıklamalar yaptı. Albayrak, transfer gündeminde yer alan isimlerden Badou Ndiaye ve Kasımpaşa forması giyen Mısırlı hücum oyuncusu Trezeguet'nin transferleriyle ilgili basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

A VE B PLANLARIMIZ HAZIR
Yabancı kontenjanında yer açabiliriz. Her şeye hazırlıklıyız. A planımız, B planımız hazır. Transfer tabii ki yapacağız. En az iki tane daha transfer yapacağız gibi gözüküyor. Kiralama yöntemi ile birlikte UEFA'nın verdiği talimatların içinde kalacağız. Yaptığımız anlaşmanın dışına kesinlikle çıkmayacağız. Muhakkak transfer yapacağız. En az 2 tane daha yapacağız. Her an her şey olabilir. Zaten şampiyon olan bir takımız. Kadromuzu korumak istiyoruz ama ayrılmak isteyen olursa, teklifleri değerlendirebiliriz.

NDIAYE VE TREZEGUET HAKKINDA
Ndiaye gitmeden önce bizimle konuştu. Hocamız ona Galatasaray'ı anlattı ama kendisi anlamamıştı herhalde. Çünkü şu an pişman. Şampiyon takımdan küme düşen takıma gitti. Bazen böyle şeylerin olması hayırlı oluyor herhalde. Galatasaray'ın değerini gidince daha iyi anladı. Trezeguet transferiyle ilgili girişimlerimiz sürüyor. Ben onunla sık sık konuşuyorum. Kasımpaşa başkanı Turgay Ciner de yakın dostumuz zaten. Umuyorum kısa zamanda kendisini takımımıza kazandıracağız.

TARIK ÇAMDAL'A KULÜP BAKIYORUZ
Tarık Çamdal için ben de kulüp bakıyorum. Geçmiş dönemde böyle bir sözleşme yapılmış. Olan olmuş artık. Kendisiyle konuştum. Pırlanta gibi çocuk. O da yaşananlardan dolayı üzgün. Umuyorum bir takım bulacağız ve o da Türk futboluna hizmet etmeye devam edecek. Altyapıdan çıkan kalecilerimiz var. Fatih hocamız gerekli değerlendirmeleri yapıyor. Bununla birlikte bir tane yerli kaleci almak istiyoruz.

BANKALARA DEĞİL, İŞADAMLARINA GİDİYORUZ
Bankalara gidip yalvarmak yerine, kombine alan iş adamlarımıza gidip 2-3 yıl uzatmalarını isteyeceğiz. Ben de kendi locamı uzatacağım, Mustafa Başkan da aynı şekilde... Bazı arkadaşlarımız buna başladı, ciddi paralar gelmeye başladı.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.