Çağlar Şahin Akbaba konusunda resmi açıklama geldi!

Galatasaray'a transfer olduğu yönünde haberler çıkan Çağlar Şahin Akbaba konusunda Karabükspor cephesinden resmi açıklama geldi. Karabükspor Başkanı Mehmet Aytekin, Radyospor'a açıklamalarda bulundu. Çağlar Şahin için teklif almadıklarını açıklayan Mehmet Aytekin, genç oyuncu için 750 bin Euro bonservis bedeli istediklerini de belirtti. 

Galatasaray'a transfer olacağı konuşulan Çağlar Şahin Akbaba hakkında açıklamalarda bulunan Mehmet Aytekin, ''Çağlar Şahin Akbaba ile ilgili olarak Abdurrahim Albayrak bir açıklama yapmış ancak bize gelen resmi bir teklif yok, belge ya da talep yok. Çağlar bize soruyor, 'Başkanım böyle bir görüşme yaptınız mı?' diye... Acaba menajeriyle mi konuşup imza attılar, bunun hakkında da bilgim yok. Çağlar Şahin ile ilgili olarak kafamızda 750 bin euro fiyat vardı. Eski yönetimden yöneticimize de sordum, 'Resmi teklif yok ancak ilgili var' dedi. Şu anda Çağlar Şahin Akbaba için belirlediğimiz bonservis 750 bin euro. Bir dahaki satışından pay da istiyoruz. O da bir profesyonel. Galatasaray'a gitmek istiyor" şeklinde konuştu.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.