Celil Yüksel: Fatih Terim bize çok şey katıyor!

Futbol takımımızın İsviçre kampında oyuncularımızdan Celil Yüksel, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Teknik direktör Fatih Terim'in gelişiyle özgüveninin yerine geldiğini belirten Celil, Fatih Terim ile birlikte çalıştıkları için çok şanslı olduklarını da belirtti. Celil Yüksel'in açıklamaları şu şekilde...

FATİH HOCANIN GELİŞİYLE ÖZGÜVENİMİZ YERİNE GELDİ 
14 yaşından beri Galatasaray’dayım. Bu camiada büyüdüm. A takımdaki ağabeyleri izleyerek hayaller kurduk. Çok çalışıyoruz. Fatih Hoca bizi kampa çağırdı, biz de kendimizi ispatlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Yakın gelecekte bir hedefimiz yok sadece çalışmaya odaklandık. Fatin Terim çok iyi bir teknik direktör, bir efsane. Her geçen gün bize ayrı ayrı şeyler öğretiyor. Galatasaray’a kendi ismimizi yazdırmak istiyoruz.

Fatih Hocanın gelişiyle özgüvenimiz yerine geldi. Biliyorduk ki çok çalışırsak bizi alabilecek bir hoca var orada. Sezonun en kritik bölümünde bizi aldı Fatih Hoca ve çok tecrübelendik. Onların taktiklerini, toplantılarını gördük. Bu sene daha çok şey öğrenmek istiyoruz. Her geçen gün Fatih Terim çok şey katıyor bize.

TAKIMDAKİ AĞABEYLERİM BANA MODRİC DİYORLAR
Takımdaki ağabeylerim bana Modric diyorlar. Benzetilmek çok güzel bir şey. Çok iyi bir profesyonel, dünya çapında. Onu izliyorum, takip ediyorum sürekli. Zamanla kendimi kanıtlayıp onun gibi beni örnek alacak isimler olsun istiyorum.

İğneyi kendimize batırmak gerekiyor. Çok çalışıyorum. Fatih Terim ile birlikte çalışıyor olduğumuz için çok şanslıyız. Sürekli bizle irtibat halinde. Tecrübe katmaya çalışıyor. Selçuk Ağabey de saha içinde, saha dışında çok şey katıyor ve her şeyi paylaşıyor benimle. Yaz sezonunda çalıştık. Ağabeylerimiz kondisyon olarak çok farklılar bizden. Onlara ulaşmak için çalışıyoruz. En kısa zamanda onlar gibi olmak istiyoruz.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.