Fatih Terim: İyi bir hazırlık maçı yaptık.

İmparator Fatih Terim, Tunus'ta  Club Africain ile oynana hazırlık maçının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Maçta olanın maçta kalacağını belirten Fatih Terim, İsmail Çipe'den memnun olduğunu da belirtti. Fatih Terim'in açıklamaları şu şekilde..

Maçta olan maçta kalıyor. Çok sert oldu. İçerde, devre arasında videodan bazı görüntüleri seyrettiğimizde bayağı risk atlatmıştı oyuncularımız. Olur bunlar ama olmasa iyi olur. Böyle bir durumda sakin kalıp kart yemeden maçı bitirmek önemli. Sanki puan maçı gibiydi. 90 dakika öyleydi. İyi bir hazırlık maçı yapmamızı sağladı bu. Sonuç çok önemli değil. Görmek istediklerimiz görmemiz önemli. Yuto ilk defa Dünya Kupası’ndan sonra oynadı. Gençlerimiz yine sahadaydı. Onyekuru’nun girdikten sonra 4-5 pozisyona girmesi bir kazanç. Bazı arkadaşlarımızın biraz daha konsantre olması gerekiyor. Bu izleyenler tarafından da görüldü. İsmail’den de 1-2 hata yapmasına rağmen çok memnunum.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.