Galatasaray'da gündem; sponsorluk..

Kombine satışlarından gelen parayla son 1 ayı rahat geçiren Galatasaray Yönetimi, tekrar nakit arayışına girdi.

Yeni sezon hazırlıkları için gittiği İsviçre kampını Valencia'yla oynayacağı karşılaşmanın ardından tamamlayarak İstanbul'a dönecek olan Galatasaray'da yönetim sıcak para akışını sağlamak için var gücüyle savaşıyor.

Futbolculara ödenen aylık maaşların yanı sıra pek çok gideri karşılaşarken bütçeyi de dengede tutmaya çalışan başkan Mustafa Cengiz yönetimi, nakit para arayışına girdi.

HEDEF DENGELİ BÜTÇE
Taraftarların kombinelere hücum etmesiyle birlikte son 1 ayı rahat geçiren Sarı-Kırmızılılar, şimdi de sponsorlara yöneldi.

Şampiyonlar Ligi başta olmak üzere 3 kulvarda mücadele edecekleri için reklam anlaşmalarında fiyatı yüksek tutmaya çalışan başkan Mustafa Cengiz'in, görüşme halinde oldukları bazı firmalarla yakın zamanda imzaları atacağı kaydedildi.

Böylelikle nakit akışını sağlamayı hedefleyen yönetimin, bütçeyi de dengeli bir şekilde götürmeyi amaçladıkları ifade edildi.
(Habertürk)

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.