Galatasaray'dan radikal karar!

Mali kaynak yaratmak için yeni formüller arayan Galatasaray, radikal bir karar almaya hazırlanıyor. Sarı kırmızılı yönetim, 10 TL ücreti olan E grubu üye profili ile temasa geçti ve üyelerden 20 TL bağış yapılması durumunda kulübe direkt üye yapılacaklarını bildirdi. 

Milliyet gazetesinin haberine göre; Tüzükte yer alan maddeye göre bir yılda en fazla 400 kişi Galatasaray'a üye olabiliyor. A Grubu'nu Galatasaray Lisesi mezunları, B Grubu'nu başkan kontenjanı (15 kişi), C Grubu'nu eski sporcular, D Grubu'nu üyelerin aileleri ve çocukları, E Grubu'nu ise dışarıdan üyeler oluşturuyor.

Sarı-kırmızılı yöneticiler, üye olmak için 10 bin TL vermek zorunda olan E Grubu üye profiline uygun isimlerle temasa geçti ve "20 bin TL de kulübe bağış yapın, size üyelik için öncelik tanıyalım'' çağrısında bulundu. Yıllardır kontenjana takılan Galatasaray Lisesi mezunu olmayan çok sayıda taraftarın üyelik için istenen 20 bin TL'lik bağış önerisine sıcak baktıkları öğrenildi.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.