Oktay Mahmuti geri dönüyor!

Galatasaray'da önceki gün sözleşmesini tek taraflı fesh ederek kulüpten ayrılan başantrenör Oktay Mahmuti ile başkan Mustafa Cengiz bir araya geldi. İkili arasında yapılan görüşmeden ''devam'' kararı çıktı.

Takvim gazetesinin haberine göre; Geçen sezonu büyük bir hayal kırıklığı ile kapatan Galatasaray Odeabank'ta önceki gün şok bir gelişme yaşanmıştı... Yönetimle arasında anlaşmazlıklar olan coach Oktay Mahmuti istifa etmişti. Başkan Mustafa Cengiz dün Mahmuti ile bir araya geldi. Yapılan görüşme sonrasında "yola devam" kararı alındı. Transferde ağır kalınması ve bütçenin düşürülmesi nedeniyle sıkıntılı olan Mahmuti'ye Başkan Cengiz'in garanti verdiği ve anlaşma sağlandığı belirtildi.

Galatasaray yönetiminin bu karar sonrasında transfer çalışmalarına hız vereceği ve imzaların kısa sürede atılıcağı öğrenildi..

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.